wz
 
Stránky LDT Morávka u Frýdku Místku  
  HOME ::
   
 
Info o našem táboře

Aktualizováno 24.1.2018

Kde se nacházíme

Pro letošní rok je připraveno nové tábořiště. Nachází se v Jihomoravském kraji u města Břeclav, v Kančí oboře.


Info o táboře

Každý rok je pro účastníky připraven bohatý program plný zábavy, zážitků, nových dovedností a zkušeností a vždy je vybrána celotáborová hra se zajímavým tématem.

Témata celotáborových her:

2017 - Škola čarodějů
2016 - Z pohádky do pohádky, Kouzelný svět Harryho Pottera
2015 - Hledání ztracené Atlantidy
2014 - Mezi zlatokopy
2013 - Tábor pro děti poprvé v historii nebyl, byl konaný pouze tábor pro dospělé
2012 - Avatar
2011 - Hvězdná brána
2010 - Stalker
2009 - Záhada hlavolamu
2008 - Cesta kolem světa za 12 dní
2007 - Rytíři krále Artuše
2006 - Lovci kožišin
2005 - Zlatokopové
2004 - Harry Potter
2003 - Egypt
2002 - Hobit
2001 - Piráti
2000 - Cesta z hvězd
1999 - Dva divoši
1998 - Indiáni
1997 - Zlatokopové

Tábor pořádá od počátku (rok 1997) stejná hlavní vedoucí, která má bohaté zkušenosti s prací s dětmi (paní učitelka). Oddíloví vedoucí se od začátku trochu proměnili, ale téměř u všech platí, že byly prvně jako táborníci, poté jako instruktoři a vypracovali se až na oddílové vedoucí. Více se o vedoucích dozvíte v sekci O vedoucích.


Zdravotní péče

Tábor je vhodný pro děti od 9 do 15 let. Tábor je vhodný i pro alergiky a astmatiky, odborná lékařská péče je zajištěna dlouholetou zdravotní sestrou Libuší Juchelkovou. Odbornější lékařská péče je zajištěna v obci Morávka, kde má ordinaci dětský lékař, se kterým jsme od počátku v kontaktu a máme dobré zkušenosti.


Ubytování dětí

Děti jsou ubytovány v 25 dvoulůžkových stanech s celodřevěnou podsadou, na lůžku je molitanová matrace v látkovém obalu. Ke každému lůžku je deka. Děti si berou vlastní polštářek a spací pytel. Pro ty, kteří nemají svůj spacák, je možno ho zapůjčit. Dětem doporučujeme vzít si karimatku. Nejen pro spaní ve stanu, ale i pro různé aktivity ve volném čase.


Zázemí tábora

Součástí tábořiště je dřevěný srub, ve kterém je kuchyň a dostatečně velká kamna pro případné sušení mokrých věcí. K dispozici jsou vojenské sprchy, denně je možnost sprchování teplou vodou. V případě pěkného počasí se chodíme koupat na koupaliště, které se nachází v rekreačním středisku Paskov.
Samostatná jídelna je postavena z vojenského stanu, která slouží i pro různé jiné aktivity.
V táboře jsou oddělené dřevěné záchody, které se pravidelně zasypávají hlínou.
Tábor má pro denní zásobování potravinami a pro případné zdravotní potíže vlastní auto.
V táboře se nachází 1 hřiště na volejbal popřípadě velmi oblíbenou přehazovanou. A i celý zbytek tábora poskytuje možnosti i pro jiné hry, např. chůdy, badmintovové hřiště, fotbal, vybíjenou, házení létajícím talířem.Strava

Stravování je zajištěno 5x denně včetně celodenního pitného režimu. V případě výletů je strava řešena pomocí balíčků a ihned po příchodu do tábora je podáván oběd. Vždy se z výletů vracíme nejpozději do 16hod.


Kapacita

Kapacita tábora je 36 dětí.


Cena zahrnuje

Dopravu, ubytování, stravování (5 x denně), pitný režim,  zabezpečení celotáborové hry, sportovních a společensko-kulturních soutěží.

Spousta zaměstnavatelů přispívá na dětské tábory, proto se neváhejte zeptat, zda i váš zaměstnavatel nepřispívá. V letošním roce taktéž přispívala všeobecná zdravotní pojišťovna, proto se neváhejte zeptat i ve vaší zdravotní pojišťovně, byla by škoda, příspěvek nevyužít.


Stornovací poplatky

V případě, že neseženete za dítě náhradníka: při nenastoupení na tábor méně než 14 dnů před odjezdem 10% z ceny z důvodů již nakoupeného vybavení pro celotáborovou hru a materiálního zabezpečení tábora.


Letošní tábor

Termín 21. 7. - 31. 7. 2018
téma celotáborové hry  „Zaměření na turistiku a výtvarnou činnost
Cena 3 400,- Kč
Informace pro rodiče dětí ZDE.

Přihlášky je nutné odevzdat do konce února 2018.

Adresa pro zaslání přihlášek:  Ing. Šmídová Marie, Nová 46, 69106 Velké Pavlovice, tel.: 519 428 568, mobil 725 324 553, smi.mar(zavinac)seznam.cz
Poslat přihlášku: do 28.2.2018

Vyplněnou přihlášku dítěte můžete odevzdat osobně nebo zaslat na výše uvedenou adresu.
Způsob úhrady: bankovním převodem nebo s
loženkou na účet:   86-1837000277
Kód banky:     0100
Variabilní symbol: datum narození dítěte (nebo jednoho ze sourozenců).
Pokud chcete platit složenkou, zaplaťte ji prosím na jméno dítěte. Platba může být provedena i hotově na doklad o platbě.

Pokud úhradu platí zaměstnavatel, na požádání vystavím fakturu provozovatele. Sdělte mi prosím fakturační adresu, IČO (DIČ), adresu pro zaslání faktury, případně text faktury nebo kontakt na vaše finanční oddělení. Informace můžete zaslat na mou e-mailovou adresu.

Malé upozornění – vzhledem k omezené kapacitě našeho tábora budeme přijímat přihlášky dětí dle data doručení. Proto neváhejte a přihlášky zasílejte nebo osobně odevzdávejte co možná nejdříve.